FC Ivančice - SK Moravská Slavia 1:0 (0:0)

Branka: 69. Pekáč

ŽK: Šnyrch, Hložek, Hledík - Dufek, Ovsepjan

Moravská Slavia: Velan - Dufek (46.Dvořák), Dědič, Kubík, Papuga (77.Černý) - Zatloukal (62.Cambal) - Lízal, Axamit, Gerlinger (46.Hlavoň), Ovsepjan (75.Hlobil) - Pavkeje.

Morenda nedokázala navázat na výborný výkon z domácího utkání s Boskovicemi. Její hráči si nedokázali poradit s velmi dobře organizovanou defenzívou domácích, kteří vyčkávali na svojí půlce a čekali co červenobílí vymyslí a hrozili s velmi nepříjemných protiútoků. Z těch si v prvním poločase vypracovali dvě velmi dobré příležitosti, když jednu zlikvidovali obránci Morendy a druhou výborně chytil brankář Velan. Do druhého poločasu udělal trenér Dufek dvě změny, ale obraz hry byl pořád stejný. V úvodu měl po centru Ovsepjana dobrou příležitost Lízal, ale jeho hlavička skončila vedle pravé tyče. Domácí stále spoléhali na rychlé protiútoky, dvě šance měl domácí veterán Čožík, ale Velan byl opět na svém místě. Začínalo to vypadat, že utkání skončí 0:0, když v 69.minutě se po rohovém kopu, zahraném na zadní tyč, prosadil hlavou Pekáč. Červenobílý se snažili o vyrovnání, v posledních deseti minutách trenér Dufek už vsadil na hru na tři útočníky, ale i když si vypracovali tlak, tak žádná vyložená šance z toho nebyla.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky